Bugün - 5 Aralık 2019 Perşembe
Foto Galeri
Video Galeri
Firma Rehberi
Künye
Reklamlar
Sayfa 5
Üye İşlem
 Bize Ulaşın
www.haberkahramanmaras.com Logo
-
Kahramanmaraş 19°C
Haber Detayları

BEKA İÇİN İSTANBUL’MU!

Yazar Selahattin Sevmez'den gündeme dair çarpıcı tespitler...

Gündem Haberi - 4 Temmuz 2019 Perşembe - 14:44
Yazar Selahattin Sevmez'den gündeme dair çarpıcı tespitler...
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

 İmparatorluk bakiyesi Türkiye; Çanakkale ve Kurtuluş savaşından sonra içerden ve dışardan en kapsamlı kuşatmayla karşı karşıyadır bu gün.GÖNÜL COFRAFYAMIZIN, ilk önce Dış çemberini kırmak için Çeçenistan, Bosna, Afganistan ve Irak savaşları boşuna değildi. Ardından ikinci çember: Libya, Yemen, Sudan, Suriye ve Ümmetin bitmek bilmeyen kanayan yarası FİLİSTİN.

   Kutsal mekânlarla irtibatımızı kesmek için; Önce Irak savaşıyla Irak’a IRAK olduk. Sonra Suriye savaşı Ümmetle aramıza SUR oldu. İki ülkenin parçalanmışlığı ilk önce ümmet ile aramızda ekonomik, kültürel ve siyasi kopmalara neden oldu. Şimdi ise askeri bağlarımızı koparmak için ellerinden geleni arkalarına koymadan yapmaya devam ediyorlar.

 Tarihte ilk defa iki İslam ülkesi arasına kendi rızamızla (FETÖ ve Siyonist aklıyla) milyarlarca lira para harcayarak sözde GÜVENLİK DUVARI ördük ve örmeyede devam ediyoruz.Batının İki Hristiyan ve Neonazi Almanyaları birleşip aradaki duvarları yıkarken biz 21. Yüzyılda iki Müslüman ülke arasına özelde Suriye, genelde ise Mekke, Medine ve Kudüs ile aramıza duvar örüyoruz. Aslında bilerek büyük İsrail projesine hizmet ediyoruz! Suriye savaşı aslında Türkiye için güneyden açılmış ikinci bir cephedir ve orada adı konulmamış bir savaş 9 yıldır devam etmektedir.

    Müslümanlarla Batılılar arasındaki bu savaşın adına ister Dünya Vekalet  savaşı deyin, ister Haçlı savaşı deyin sürekli devam etmektedir. Batılılar bu savaşta ilk önce PKK, EL KAİDE (DAEŞ), BOKO HARAM ve FETÖ gibi örgütlerle vekâlet savaşı; CHP, İP, SP ve HDP gibi partilerle de vekâlet siyaseti yapmaktadırlar. Bazı sözde İslam-i cemaat, tarikat, vakıf, dernek, sendika, oda, medya vb. gruplarla da yıllardır kültürel, siyasi ve ekonomik işgalin altyapısını hazırladılar. Sonuç önce İzmir, 31 Mart ve 23 Haziran seçimleriyle de Antalya, Adana ve Mersin’den sonra, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerdeki kültürel işgalin ardından, siyasi işgalide gerçekleştirdiler.

    15 Temmuz’da FETÖ eliyle de Askeri işgal, Allah’ın izniyle bir avuç sağlam insanımızın iman duvarına çarparak durduruldu. Çanakkale ve Kurtuluş savaşından sonraki en büyük işgal girişimi olan 15 Temmuz’a rağmen, insanlarımız arasındaki  Saflar net olmadığı için içimizdeki bazı Müslüman olduğunu iddia eden beyinsizler safını henüz tayin edememişlerdir. Savaş lehimize biterse bizden, aleyhimize biterse zaten onlardan olduklarını ilan edecekler ve her zaman başköşede yer almaya çalışacaklardır.

   Aslında Batı ve içimizdeki uşakları 15 Temmuz’da stratejik bir hata yaptılar. İstanbul ve Ankara’da Kültürel işgal ile birlikte Siyasi işgali gerçekleşmeden Askeri işgale yeltenmeleri başarısız olmalarına neden oldu. İnşallah üçüncü aşama olan Askeri işgali hiçbir zaman gerçekleştiremeyeceklerdir.

   Güneyimizde Kuzey Irak, Suriye ve Doğu Akdeniz, Batımızda Ege ve Balkan’lar, Doğuda Ermenistan’la kuşatılmışken, S400, F35 krizlerine ek olarak içerde yeni bir 15 Temmuz ve gezi-vari kalkışmaların önünü kesmek için Derin Devlet AKLI İstanbul için devreye girmiş olabilir mi?

   Devlet Aklı 15 Temmuzdan bu yana rahat bırakılan Millet ittifakı İBB adayının FETÖ ve Batı bağlantılarını daha net olarak ortaya çıkarmak ve son zamanlardaki CHP-PKK-HDP-İP'İn söylem ve davranışlarının artık bir Milli Güvenlik sorunu olduklarını fark etmişlerdir.

   O yüzden Olanda hayır vardır deyip devletin ilgili birimlerinin çokta telaşlanmadan, uyanık olmaları, hiç zaman geçirmeden sabırla ilgili adamları ya hizaya getirmelerini ya da iç ve dış bağlantılarını çözüp ülkemizin başına daha fazla bela olmadan gereğini yapacaklarını umuyoruz.

 Özetle "Türkiye ve bölgenin BEKASI için İstanbul" bir dönem muhalefete bırakılmış olabilir mi. Proje muhalefet Çok büyük olan bu LOKMAYI paylaşmaya başladıklarında ya birbirlerine düşecekler yada boğazlarına duracak veya ayaklarına dolanıp cehennemleri olacaktır.

                                                                                      haberkahramanmaraş.com/Selahattin SEVMEZ

 

Facebook'ta Paylaş
 
Anahtar Kelimeler:
Kaynak / Editör
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Gündem Haberleri
Ekinözü’nde Meslek Kursları
KAMEK Kursları Afşin’de
Kaçar: “Belediyecilikte Türkiye’de Çığır Açtık”

Kaçar: “Belediyecilikte Türkiye’de Çığır Açtık”
Ödüller Sahiplerini Buldu
YEŞİLOVA’NIN ALTYAPISI TAMAMLANDI
Engelliler Gününde Ödüller Sahiplerini Bulacak
100. Yıl Kurtuluş Offroad Yarışları Başladı
Diğer Başlıklar

Camuzluk Yolları Kilit Parke İle Buluştu
Ekinözü’nde Meslek Kursları
KAMEK Kursları Afşin’de
Kaçar: “Belediyecilikte Türkiye’de Çığır Açtık”
Ödüller Sahiplerini Buldu
YEŞİLOVA’NIN ALTYAPISI TAMAMLANDI
Engelliler Gününde Ödüller Sahiplerini Bulacak
100. Yıl Kurtuluş Offroad Yarışları Başladı
Şahballı’dan 100. Yıl Konseri
İtfaiyecilerin Eğitimleri Tamamlandı
Yazarlar 
www.haberkahramanmaras.com
Anket

Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?


  
Çok Güzel1594 Kişi (%77 )
  
İdare Eder210 Kişi (%10 )
  
Biraz Kötü272 Kişi (%13 )

Toplam 2076 Kişi

KAHRAMANMARAŞ HAVA DURUMU

K.MARAS

Tarihte Bugün
1755 - Nüruosmaniye Camii İbadete Açıldı
Kim KimdirTümünü Göster
Günün Sözü
"Dünyada dört nimet vardır, bunlar kendisine verilen kişi dünya ve ahiretin hayrını görmüştür.Bunlar; Zikreden dil, Şükreden kalp, Sıkıntılara katlanan beden ve saliha kadın.."
()
Arşiv Arama
Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sayfa 5
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
0,25ms